Data dodania: 01.12.2011

Obraniak na celowniku Mönchengladbach

Jak podają media, niemiecki klub, jest powaznie zainteresowany graczem Mistrza Francji – Lillie.  Według L’Equipe, klub zgodzi się na transfer zimą, ale czy do niego dojdzie to już inna kwestia.

Urodzony w Longeville-lès-Metz, Ludovic Obraniak, w Lillie gra już od 2007 roku. Przeszedł do niego, po 5 latach spędzonych w swoim macierzystym klubie – FC Metz (99 występów, 5 bramek). Czy teraz czas na kolejny ruch transferowy? Jeżeli władze Lillie znajdą jego zamiennika, jest to bardzo prawdopodobne. Jak donosi jeszcze dziennik o naszego reprezentanta pytają jeszcze kluby z Rosji, Grecji i Turcji? Jak się zakończy ta saga transferowa? A może bukmacherzy mają swoje typy na to?

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - KWIECIEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1487 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator