Data dodania: 01.12.2011

Obraniak na celowniku Mönchengladbach

Jak podają media, niemiecki klub, jest powaznie zainteresowany graczem Mistrza Francji – Lillie.  Według L’Equipe, klub zgodzi się na transfer zimą, ale czy do niego dojdzie to już inna kwestia.

Urodzony w Longeville-lès-Metz, Ludovic Obraniak, w Lillie gra już od 2007 roku. Przeszedł do niego, po 5 latach spędzonych w swoim macierzystym klubie – FC Metz (99 występów, 5 bramek). Czy teraz czas na kolejny ruch transferowy? Jeżeli władze Lillie znajdą jego zamiennika, jest to bardzo prawdopodobne. Jak donosi jeszcze dziennik o naszego reprezentanta pytają jeszcze kluby z Rosji, Grecji i Turcji? Jak się zakończy ta saga transferowa? A może bukmacherzy mają swoje typy na to?

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat