Data dodania: 24.05.2019  |  Data aktualizacji: 27.11.2019

Doczekaliśmy się! Nowa strona z listą legalnych bukmacherów od MF

Ministerstwo Finansów właśnie zaktualizowało swoją stronę internetową poświęconą licencjonowanym bukmacherom. Teraz sprawdzenie czy bukmacher posiada odpowiednie zezwolenie ze strony MF stało się znacznie łatwiejsze.

Do tej pory MF publikowało listę bukmacherów w formie pliku pdf na swojej stronie. Minusem tego rozwiązania było to, że nie zawsze ten plik był w najbardziej aktualnej wersji oraz link nie zawsze działał. Teraz te problemy znikły, co z pewnością ucieszy graczy, którzy zastanawiali/-ają się jaki bukmacher jest dozwolony w Polsce.

Nowa strona Ministerstwa Finansów jest dostępna tutaj. Zawiera ona takie dane jak: pełna nazwa, numer KRS, adres, czy bukmacher posiada zezwolenie na zakłady online / stacjonarne oraz prawidłowy adres strony internetowej.

W obliczu bukmacherów, którzy ostatnim czasem pojawiają się jak grzyby po deszczu (np. BETFAN, BestBET) to z pewnością duże ułatwienie dla polskich graczy, którzy chcą grać legalnie.

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat