Data dodania: 02.05.2014

Nie żyje twórca sukcesów Schumachera. To samobójstwo?

56-latek wszedł pod ciężarówkę. Śmierć poniósł na miejscu. Policja jest w trakcie dochodzenia, podejrzewając, że doszło do samobójstwa.

Nigel Stepney, był byłym mechanikiem zespołu Ferrari od 1992 roku. W samej F1 już od 1977 roku. To on miał duży wpływ na zdobycie przez Schumachera 5 tytułów Mistrza Świata F1. Jednak jego sukcesy przyćmiła afera szpiegowska z 2007 roku. Tajne śledztwo wykazało, że współpracował z jednym z szefów teamu McLarena. Miał mu przekazywać tajne techniczne dokumenty dotyczące bolidów Ferrari. Przez tę sytuację wyleciał z F1. Natomiast sam McLaren musiał zapłacić 100 mln „zielonych” i cała jego punktacja za sezon 2007 została skasowana do „0”.

Natomiast wracając do Nigela i jego wypadku. To jak relacjonuje policja:

Z nieznanej przyczyny wyszedł na środek dwupasmówki. Wtedy został uderzony przez ciężarówkę. Zginął na miejscu.

Policja bada czy w tym wypadku nie miały udziałów osoby trzecie.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - KWIECIEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1430 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator