Data dodania: 19.11.2011

Mecz Bundesligi odwołany z powodu próby samobójczej sędziego

Do niespotykanej sytuacji doszło przed spotkaniem w Bundeslidze. Otóż spotkanie pomiędzy FC Koeln a FSV Mainz zostało odwołane. Przyczyna? Jak donoszą niemieckie media, główny arbiter tego spotkania Babak Rafati, przed spotkaniem chciał popełnić samobójstwo. Przyczyny tego targnięcia się na swoje życie nie są jeszcze znane.

Nasi rodacy, którzy występują w FC Koeln (Sławomir Peszko oraz Adam Matuszczyk) z pewnością doznali ogromnego szoku na wieść o tym, że spotkanie pierwotnie zaplanowane na 15.30 zostało odwołane tak nagle. Ale taką decyzję podjął niemiecki związek piłki nożnej (DFL). Obecnie jeszcze nie ma ustalonej daty rozegrania tego pojedynku.

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - SIERPIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 434
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 026
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 839
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat