Data dodania: 27.11.2013

KSW szykuje się na wojnę z UFC! “Będziemy się napier***ać”

Jeszcze niedawno włodarze KSW cieszyli się z planów Amerykanów, którzy zamierzają wejść w polski światek sztuk walki. Ale to się zmieniło. Czyżby rodzima federacja zaczęła się bać o spadające wpływy z gal MMA?

Amerykańskie UFC za niedługo wejdzie do Polski. Dlatego szefowie polskiego KSW szykują się na bitwę o polskich kibiców.

Wyciągnę konia i zbroję z garażu i dwa lata będziemy się napier***ać zanim im oddamy ten rynek – cytuje Macieja Kawulskiego na Twitterze Franciszek Georgiew z mmarocks.pl.

Wiceprezes UFC zapowiada, że już niedługo odbędzie się historyczna gala UFC w Polsce. Gary Cook twierdzi, że impreza może odbyć się za rok.

Kawulski i Lewandowski z KSW początkowo cieszyli się z planów amerykańskiej federacji. Słusznie podejrzewali, że nowa konkurencja na rynku, zwiększy zainteresowania MMA w Polsce a to przełoży się na większą popularność polskich zawodników oraz większe wpływy z walk.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - KWIECIEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1419 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator