Data dodania: 24.01.2013

Kontuzja Casillasa! “Załatwił” go kolega z drużyny

Real, jak to Real, awansował do dalszej fazy rozgrywek o Pucha Króla Hiszpanii. Jednak to nie jest główny temat hiszpańskiej prasy, ale kontuzja bramkarza Królewskich.

Pierwszy mecz Realu z Valencią zakończył się pewnym zwycięstwem ekipy z Madrytu – 2:0. Teraz na terenie Valencii zremisowali 1:1 i są już w 1/2 finału Pucharu Hiszpanii.

Niemniej jednak to nie temat 2 czerwonych kartek czy awansu jest tym o czym teraz się najwięcej mówi w Hiszpanii, ale o kontuzji Casillasa. W 17 minucie spotkania doznał dość pechowej kontuzji i musiał opuścić boisko. Jak do tego doszło? Otóż kolega z drużyny – Alvaro Arbeloa – kopnął bramkarza w dłoń. Jak mówi Casillas:

Po uderzeniu od razu wiedziałem, że stało się coś złego. Lekarz zobaczył coś, co mu się nie spodobało. Kiedy próbowałem zamknąć pięść, odczuwałem ból. Na szczęście to kciuk, a nie nadgarstek. Mam nadzieję, że to jednak nic poważnego.

Trzymamy kciuki (sic!), by to nie było nic poważnego. Ciekawe czy legalni bukmacherzy już myślą by postawić ofertę na zdarzenie, kiedy Casillas wróci do gry…

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat