Data dodania: 21.08.2018

Kapustka po długiej przerwie zagrał w meczu Leicester… niestety w rezerwach

21-letni Bartosz Kapustka, były piłkarz Cracovii i objawienie Euro 2016 ma za sobą trudny czas. Długo nie mógł wywalczyć miejsca w podstawowym składzie swojego nowego klubu – Leicester City. Po nieudanym sezonie, trafił na wypożyczenie do SC Freiburg. Tam również nie zdobył serca trenera ani kibiców.

Po powrocie do angielskiego klubu, Kapustka walczy o podstawową 11-tkę. Niestety, póki co, nie dostał takiej szansy w pierwszym składzie, ale za to w rezerwach, trener U-23 Lisów, zdecydował się wypuścić go na pełne 90 minut w starciu z rezerwami Evertonu. Kapustka nie wybił się ponad poziom innych piłkarzy, nie wpisał się też na listę strzelców ale trzeba odnotować, że był to jego pierwszy mecz od 20 lipca.

Jego zespół przegrał 0:1. Na ławce, na swoja szanse czekał również 17-letni bramkarz – Jakub Stolarczyk, ale nie doczekał się wpuszczenia na murawę. Trzymamy kciuki!

Zdjęcie: lc.org.pl

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat