Data dodania: 18.01.2019  |  Data aktualizacji: 11.03.2019

Fortuna jako sponsor Pucharu Świata w Zakopanem

Fortuna, bukmacher który od końca 2018 roku wspiera polską drużynę w skokach narciarskich, zwiększa swoje zaangażowanie w tę dziedzinę sportu.

Już w najbliższy weekend odbędą się długo wyczekiwane zawody Pucharu Świata rozgrywane w Zakopanem. Partnerem tego wydarzenia został bukmacher Fortuna. Logotypy przedsiębiorstwa mają pojawić się między innymi na startowej belce, LEDowych bandach czy w przestrzeni gdzie skoczkowie oczekują na rezultaty tuż po lądowaniu.

Jak przyznał Konrad Komarczuk zarządzający Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, zaangażowanie marki w skoki narciarskie przyniosło firmie wymierne korzyści. Dyscyplina ta okazała się cieszyć sporą popularnością wśród typujących, co skłoniło zarząd do podjęcia kolejnych działań związanych ze sponsoringiem, tym razem samego konkursu.

Natomiast, jeżeli chodzi o ofertę na PŚ w Zakopanem, to według bukmachera, zdecydowanym faworytem jest Kobayashi (w ubiegłym roku był 16-ty), a tuż za nim Kubacki (7 lokata rok temu) oraz Stoch (36 miejsce w 2018 roku)

zakłady na zwyciezce skoki 2019

Źródło: worldcup-zakopane.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat