Data dodania: 11.11.2014

David Moyes poprowadzi Real Sociedad

Na oficjalnej stronie internetowej hiszpańskiego klubu pojawił się komunikat o nowym trenerze, którym został były szkoleniowiec Man United – David Moyes.

W całej historii baskijskiego klubu, Moyes jest pierwszym szkoleniowcem szkockiego pochodzenia. 51-letni trener podpisał kontrakt na 1.5 roku.

Przed przyjściem do Realu Sociedad, pracował w ekipie „Czerwonych Diabłów” niespełna rok. Został zwolniony z tej funkcji pod koniec ubiegłego sezonu. Wcześniej przez 11 lat był menedżerem Evertonu Londyn. W ciągu tych nastu lat spędzonych w Evertonie zdobył kilka wyróżnień: był wybierany najlepszym menedżerem w Anglii (2003, 2005 i 2009). Natomiast swoją karierę trenerską Szkot rozpoczynał w Preston North End.

Przypomnijmy, że na początku miesiąca Sociedad opuścił Jagoba Arrasate, który pozostawił Basków w strefie spadkowej. Sprawdź, który bukmacher z rankingu bukmacherów daje największe szanse na dobrą pozycję Sociedad po objęciu sterów przez nowego trenera.

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat