Data dodania: 23.01.2019  |  Data aktualizacji: 15.03.2019

BestBet z licencją na działalność w punktach stacjonarnych

Bukmacher BestBet Sp. z o.o. uzyskał zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów w punktach naziemnych.

Dopiero co informowaliśmy o tym, że licencję MF na zakłady online zdobył Polski Bukmacher, a tu kolejny podmiot wchodzi na coraz ciaśniejszy polski rynek. BestBet Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie to już jedenasty podmiot w Polsce mający prawo do prowadzenia stacjonarnej formy działalności. Istotny jest fakt, że przedsiębiorstwo nie ma wydanej licencji na realizację zakładów poprzez Internet. Nie wiadomo jednak czy to cel zamierzony, czy może zarządzający oczekują na zgodę także i w tym obszarze. Obecnie tylko jeden podmiot na rynku – rumuński Superbet –  prowadzi w taki sposób swój biznes na polskim rynku.

Siedziba bukmachera mieści się przy ulicy Solec 18/U52 w Warszawie. Prezesem jej zarządu jest Robert Krupski, a sama firma zarejestrowana jest w KRS od lipca 2016 roku. W grupie udziałowców obecne są także dwa przedsiębiorstwa: FX ELITE INVESTMENTS LIMITED oraz TMT INVESTMENTS.

Źródło: podatki.gov.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat