Data dodania: 22.12.2010

Wyczynia z piłką cuda – nawet w… szpilkach! WIDEO

Czy można pogodzić bycie modelką, szpilki i piłkę? Tak. Ta dziewczyna z Kalifornii z pewnością zawstydziłaby nie jednego naszego kadrowicza.

Tasha Nicole Terani to rekordzistka w kobiecej żonglerce. Wystarczyło jej tylko 30 sekund by odbić piłkę aż 137 razy! Pomimo upływu kilku lat żadnej kobiecie nie udało się pobić wyczyny modelki. Sami zobaczcie jak ona to robi w szpilkach!

Patrząc jak jej to idzie, to może by tak podsunąć pomysł trenerowi Smudzie by ją zatrudnił do kadry jako trener techniki? Co wy na to?

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat