Data dodania: 16.06.2011

Sinkiewicz zawodnikiem VfL Bochum

Lukas Sinkiewicz, urodzony w Polsce (Tychy), ale reprezentujący barwy Niemieckiej drużyny narodowej, przechodzi właśnie z beniaminka Bundesligi – FC Augsburg – do innego niemieckiego klubu – VfL Bochum.

Nowy konrakt 25-letniego zawodnika został zawarty na 3 lata. W poprzednim sezonie w Augsburgu, Sinkiewicz wystąpił 10 razy, strzelając 1 bramkę. W swojej seniorskiej karierze występował także w 1. FC Köln i Bayerze Leverkusen. Natomiast dla Die Mannschaft rozegrał 3 spotkania.

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat