Data dodania: 16.11.2011

Milan chce sprowadzić byłego gracza ŁKS-u!

Kto z was pamięta jeszcze, występującego w sezonie 2007/08 w ŁKS-ie Brazylijczyka Paulinho? Pomimo tego, że lasu rąk nie widać, to włoski klub AC Milan czyni zakusy na tego zawodnika.

W ostatnim czasie, Brazylijczyk zaczął rozwijać coraz bardziej swoje skrzydła. Po tym jak wrócił do swojego kraju, po rozegraniu 17 spotkań dla Łódzkiego klubu, nawet załapał się do reprezentacji! Obecnie gra w jednym z najlepszych klubów w Brazylii w Corinthians u boku takich zawodników jak Adriano i Liedsona.

Te dobre występy wpadły w oko dyrektorowi sportowemu włoskiego klubu. Jak informuje portal Tutto Mercato, włosi chętnie sprawdzą zawodnika wypożyczając go na jeden sezon. Ale póki co brazylijski klub chętniej widziałby transfer definitywny. Jak się skończy ta cała sprawa? Czy uda im się dojść do porozumienia?

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - MARZEC 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1356 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator