Data dodania: 26.12.2018

Mateo Kovacic zainteresowany pozostaniem z The Blues

Chorwat Mateo Kovacic przyznał, że wyobraża sobie pozostanie z The Blues na dłużej. Obecnie jest zawodnikiem wypożyczonym z Realu Madryt.

„Przeprowadzka była krokiem, który chciałem wykonać” – skomentował pomocnik.

„Chciałbym za to podziękować mojemu wcześniejszemu klubowi, a także władzom Chelsea, które mnie przyjęły. Bardzo mi się tu podoba i cieszę się z tego czasu. Miasto jest niesamowite, zespół jednym z najlepszych na świecie i moi koledzy także są wspaniali. Oczywiście szanuję mój wcześniejszy klub, Real Madryt. Mogę jednak wyobrazić sobie sytuację, że tutaj pozostanę, mam jednak kontrakt i zrobię to, co on stanowi”.

Chorwat skomentował także ewentualny angaż do Realu Madryt swojego obecnego kolegi z Chelsea, Belga Edena Hazarda.

Czytaj więcej: Eden Hazard pozostanie w Chelsea?

„Dla mnie jest on niesamowitym graczem. Nie wiedziałem, że jest tak dobry i jestem pewien, że mógłby być jednym z dwóch, trzech najlepszych piłkarzy na świecie. Pytał mnie jak jest w Realu Madryt, jednak teraz nie to zajmuje nam czas. Obaj w pełni koncentrujemy się na grze w Chelsea” – dodał Mateo Kovacic.

Kolejny mecz dla The Blues już w środę 26 grudnia, gdy gracze zmierzą się z drużyną Watford. Chcesz dowiedzieć się kto jest faworytem bukmacherów na to spotkanie, to sprawdź nasz ranking i wybierz swojego buka!

Źrodło: skysports.com

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat