Data dodania: 19.03.2011

Impreza w Planicy: żona Małysza robi grilla, Stoch częstuje wódką!

Do zakończenia kariery Adama Małysza dzieli nas jeden, jedyny konkurs. I nic więcej. Ostatnią areną zmagań naszej legendy narciarskiej będzie skocznia  w Planicy.

Czy naszemu Orłowi uda się zakończyć z przytupem ten sezon? Szanse jakie dają mu polscy bukmacherzy, raczej nie należą do najwyższych, ale przecież ileż razy to on nas już zaskoczył? Szczególnie wtedy gdy nikt na niego obstawiał.

Sezon się kończy i z tego powodu już wielu osobom udziela się klimat wakacyjny. Będzie się działo na imprezie kończącej sezon! A tymczasem już jedno pożegnanie nastąpiło. Mika Kojonkoski rozstaje się z reprezentacją Norwegii.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - MARZEC 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1346 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator