Data dodania: 28.05.2008

Hamilton zmienia kobiety jak rękawiczki (ZOBACZ)

Jeden z najlepszych obecnie kierowców F1 Luis Hamilton, ma nową partnerkę. Jeszcze chwilę temu u jego boku stała Miss Grenady – Vivian Burkhardt – a teraz wokalistka zespołu „The Pussycat Dolls”.

Nicole Scherzinger urodziła się w Honolu, a swoją unikalną urodę zawdzięcza mieszanemu małżeństwu swoich rodziców (rosyjsko – hawajskiego). W niedawnym rankingu magazynu „Maxim” na najgorętszą kobietę roku 2007 zajęła 22. miejsce. Czy to miłość czy tylko przelotna znajomość? Jak długo Hamilton i Nicole będą ze sobą? To czas pokaże…

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat