Data dodania: 02.06.2011

Seksowna pani prezes jak Messi. Szalała na… (ZOBACZ)

Kibice Warty Poznań podchodzili bardzo niechętnie do przejęcia klubu przez byłą modelkę. Ale teraz, gdy Warta podniosła się z 1-ligowego dna i ukończyła rozgrywki na 6 pozycji, zyskała ich sympatię i zaufanie.

Gdy Izabella Łukomska-Pyżalska obejmowała stery poznańskiego klubu, wielu fanów „Zielonych” nie sądziło, że to wszystko na poważnie. Ale sukcesy mówią za siebie. A do tego teraz pani Prezes pokazała, że potrafi się sprawnie poruszać nie tylko po wybiegach, ale i także po boisku!

Z okazji dnia dziecka zorganizowano spotkanie pokazowe, w którym Pyżalska popisała się hat-trickiem! Wooow! A jej drużyna, złożona z jej współpracowników, zwyciężyła 7:2. Czy będzie z niej Messi w spódnicy?

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 447
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 840
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat