Data dodania: 11.11.2010

Najseksowniejsza sportsmenka świata. Szarapowa? Nie! (ZOBACZ)

Życie na maksa i skakanie bez ubrań z samolotu sprawiły, że w plebiscycie magazynu „Men’s Fitness” na najseksowniejszą sportsmenkę, wygrała…

W tegorocznej edycji rankingu, najwięcej głosów czytelników nie zdobyła ani rosyjska tenisistka Szarapowa ani też paragwajska oszczepniczka Franco. To kto w takim razie? 30-letnia czołowa spadochroniarka – włoszka Roberta Mancino.

Czym przykuła uwagę czytelników? Na pewno swoją urodą, życiem pełnym adrenaliny i także 5 skokami ze spadochronu. Nago. Tak o tych wyczynach mówi:

Pamiętam, że było mi trochę zimno. Ale, jak już leciałam miło było poczuć ten wiatr przelatujący przez twoje ciało.

Jednocześnie przyznaje, że w swoim życiu miała wiele szczęścia skacząc ze spadochronu. Zdarzyło się jej, że kilka razy musiała się ratować otwieraniem spadochronu rezerwowego. Póki co igranie z losem idzie jej doskonale.

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - MARZEC 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1412 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator