Data dodania: 25.06.2008

Smolarek blisko nowego klubu! To jednak krok w… tył

Z ziemi hiszpańskiej do francuskiej. Taki jest prawdopodobny kierunek transferu Euzebiusza Smolarka w najbliższym czasie.

Racing Santander kupił Ebiego za 4,8 miliona euro. Czy było to tego warte? W 33 rozegranych spotkaniach Smolarek zdobył 4 gole. Trochę słabo jak na naszego snajpera. Do podobnych wniosków doszli włodarze hiszpańskiego klubu i chcą go w najbliższym czasie sprzedać do Tuluzy. Jak powiedział „Super Expressowi” dziennikarz Alberto Santamaria:

Z tego, co wiem, niemal wszystko jest już uzgodnione. Kluby doszły do wstępnego porozumienia, a w środę w Santander spodziewani są działacze Tuluzy, aby zakończyć temat. Jeśli sam piłkarz wyrazi zgodę, to ten transfer stanie się faktem.

Polscy licencjonowani bukmacherzy z ofertą na Ligę francuską

Wygląda na to, że zamiast awansu czeka naszego zawodnika przestój. Racing będzie grał w pucharze UEFA, a Tuluza zakończyła sezon w Ligue 1 na 17 pozycji…Może taki słabszy klub jest potrzebny Ebiemu by ponownie wrócić na wyżyny swoich umiejętności?

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat